Firma Profili

Vizyonumuz

Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak Megesan İnşaat, yeniliklere açık, ileriyi görebilen istikrarlı ve sağlıklı büyümeyi hedef alan, ülke ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, dünya normlarında bir firma olmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Misyonumuz

Megesan İnşaat, Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan yanlış yapılanmanın önüne geçmeyi, geleneksel inşaatçılık anlayışından uzak, modern ve çağdaş yapılar inşa etmeyi, doğaya saygılı ve kaliteden ödün vermeyen bir tutum içerisinde çalışmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.
 

Kalite Politikamız

İnşaat sektöründe lider bir kuruluş olmayı hedefleyen Megesan İnşaat, bu hedefe giden yolda, çalışmalarını iki aşamada gerçekleştirmektedir.

Öncelikle işi yapan veya yapacak kişiler olan çalışanlarının ihtiyaçlarını çok iyi belirlemekte ve onların taleplerini karşılayacak ortamı yaratarak, eğitimlerini sürdürmekte, bu eğitimler sonucunda başarılı ve işine sadık çalışanlara ulaşmaktadır. 

İkinci aşamada ise müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz etmekte, onlara, doğru ve gerçeğe yakın ön projelerle yapacakları işi taahhüt etmekte, projeler tamamlandığında tüm taahhütlerini yerine getirmektedir.

 
Haber bültenimize üye olarak en son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
 
 
Sitemizin günlük ve toplam ziyaretçi bilgileri:
Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 15
Bugün Tekil 18
Toplam Tekil 33007
IP 34.201.121.213